Zostań w domu i kupuj z rabatem

Ta wiosna zaczęła się dla nas wszystkich smutno, koronawirus zmusza do izolacji i pozostawania w domach. Im pilniej będziemy przestrzegać hasła #zostanwdomu, tym szybciej uda się zażegnać zagrożenie, dlatego apelujemy - wykorzystajcie ten czas dla swoich rodzin. A przy okazji zadbajcie o swoje wnętrza. Może to jest doskonały moment na odnowienie kuchni lub łazienki? Nasze produkty są energetyczne, kolorowe, niebanalne, pomogą zwalczyć marazm i dodadzą optymizmu.

https://www.blog.cerames.pl/galeria-zdjec/

Kliknij, aby przejść do galerii aranżacji

Zostań w domu i kup online artykuły wyposażenia wnętrz od rękodzielników z całego świata. Oferujemy nasze wyjątkowe płytki ścienne, płytki podłogowe, ceramiczne i miedziane umywalki, lampy i wszystkie pozostałe produkty w wyjątkowej promocji:

Po wpisaniu kodu "zostanwdomu" kupisz wszystko z rabatem 10%.

Jeśli potrzebujesz inspiracji, zapraszamy do galerii ze zdjęciami realizacji naszych klientów. W razie potrzeby, służymy pomocą telefonicznie, mailowo, a i nasze biuro na warszawskiej Saskiej Kępie pozostaje czynne w standardowych godzinach.

Pamiętajcie, że magazyn Ceramesu działa, przestrzegając zasad bezpieczeństwa, realizujemy wszystkie Wasze zamówienia 🙂

 

Data dodania: 18 marca 2020
Autor wpisu: Julietta

One comment on “Zostań w domu i kupuj z rabatem”

© 2021 CERAMES | ALL RIGHTS RESERVED 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram