Płytki cementowe Poradniki

Układanie płytek cementowych – Fachowcy, których rekomendujemy!

Written by Cerames

Dla tych z Państwa, którzy planują wyłożenie kuchni, łazienki, tarasu lub któregoś z kolejnych pomieszczeń domu lub mieszkania płytkami cementowymi przygotowaliśmy listę sprawdzonych fachowców.


Są to osoby o stosownym doświadczeniu, które z pewnością zadbają o jak najwyższą jakość wykonanej pracy, tak abyście Państwo mogli przez długie lata cieszyć się pięknymi posadzkami.

Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że impregnacja płytek cementowych jest konieczna. Ważny jest dobór specjalnie dedykowanych impregnatów. Pod tym linkiem można znaleźć specjalnie dedykowane środki impregnacyjne. W celu właściwej ochrony i konserwacji płytek cementowych zalecamy użycie tylko sprawdzonych preparatów. Impregnaty zapobiegają przebarwieniom oraz wsiąkaniu wszelkich substancji płynnych. Chronią także przed ścieraniem. Kilkukrotna impregnacja podłogi do momentu osiągnięcia stanu, w którym impregnat nie wsiąka wgłąb płytki, skutecznie zabezpieczy płytki na wiele lat.
Ważne są też specjalnie dedykowane fugi cementowe, które nie barwią krawędzi płytki i są wodoodporne. Istotne, żeby uniknąć problemów z kładzeniem. Pod tym linkiem
Znajdziecie ich Państwo w większości dużych miast Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Lublin). Polecamy!
Szczególnie polecane dwie firmy z Warszawy (oznaczone na mapie gwiazdką):
1. Remotechnika
Adam Tworek tel. 503-665-063 e-mail: remotechnika@gmail.com
2. mistrz budowlany Jan Ziółkowski
Układanie – Fugowanie – Impregnacja
tel. 796 246 191 lub 570 881 862 mankidwa@o2.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany płytkami cementowymi to zapraszamy do naszego sklepu.

About the author

Cerames

1 Comment

Leave a Comment