Ściana z płytek cementowych w Tychach

Wyrazisty wzór, głęboka nasycona barwa oraz aksamitna powierzchnia sprawiają, że płytki cementowe CAVANI świetnie prezentują się na ścianie. W łazience w Tychach zastosowała je Dorota Pilor ze studia FOORMA Pracownia Architektura Wnętrz

Łazienka zaprojektowana przez Dorotę Piolor ze studia FOORMA, płytki cementowe CAVANI ze sklepu Cerames

Wielkość łazienki w Tychach to zaledwie 7 m2, ale architektka wnętrz, Dorota Piolor, znalazła miejsce zarówno dla wolno stojącej wanny, jak i wszystkich niezbędnych sprzętów i akcesoriów. Najmocniejszym akcentem pozostaje ściana, wyłożona marokańskimi płytkami cementowymi CAVANI ze sklepu Cerames, które nadają ton całej aranżacji.

Płytki cementowe CAVANI ze sklepu Cerames

FOORMA, pracownia architektury wnętrz z bogatym doświadczeniem na Śląsku i Małopolsce, o sobie:

Nasze biuro projektowe z Oświęcimia tworzy zespół doświadczonych i kreatywnych architektów. Naszym głównym obszarem działalności jest projektowanie oraz aranżacja wnętrz zarówno dla indywidualnych inwestorów, jak i dla firm. Współpracujemy głównie na terenie Śląska – między innymi w Katowicach, Tychach, Gliwicach, Bieruniu, a także Chorzowie czy Rybniku.

Z naszej oferty wybierzesz projekt wykonawczy lub koncepcyjny. Wizualizacje 3D wykonujemy sami – nie zlecamy ich podwykonawcom. Dzięki takiemu podejściu możemy zaproponować niską cenę w stosunku do wysokiej jakości świadczeń. Możemy wykonać dla Ciebie kompleksowy projekt mieszkania lub też poszczególnych pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. W naszym portfolio znajduje się szereg realizacji całych domów, przestrzeni publicznych.

Współpraca z architektem wnętrz z FOORMA jest gwarancją udanego procesu aranżu przestrzeni, która jest dla Ciebie ważna. Wykonaliśmy wiele oryginalnych projektów, które nie tylko cieszą oko, ale są praktycznymi obszarami w zależności od swojego przeznaczenia. Gliwice, Katowice, Oświęcim, Chrzanów, Kraków, Warszawa, Sandomierz, Przasnysz, Poznań – to tylko nieliczne z miejscowości, w których znajdują się nasze realizacje.

Umożliwiamy zamówienie projektu online (projektowanie zdalne) dla osób mieszkających za granicą. Zapraszamy do współpracy lub ewentualnego doradztwa w kwestiach projektowych.

Łazienka zaprojektowana przez Dorotę Piolor ze studia FOORMA, płytki cementowe CAVANI ze sklepu Cerames

Dorota Pilor, architektka wnętrz, właściciel i główny projektant w pracowni FOORMA. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, kierunku Architektura wnętrz w Gliwicach. Urodzona na Śląsku projektantka. Studentka Architektury Wnętrz Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Nagrodzona stypendium Rektora dla najlepszych studentów Wydziału Architektury. W swoim dorobku posiada realizacje w strefie wzornictwa przemysłowego, architektury wnętrz oraz identyfikacji wizualnych. Doświadczenie zawodowe zdobyła w renomowanych biurach architektonicznych.

Dorota Piolor, FOORMA Pracownia Architektury Wnętrz

Zapraszamy do sklepu CERAMES zarówno po płytki cementowe, jak i ceramiczne, meksykańskie oraz marokańskie, ręcznie malowane umywalki oraz baterie retro!

 

Data dodania: 27 maja 2017
Autor wpisu: Cerames
© 2021 CERAMES | ALL RIGHTS RESERVED 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram