Rodzaje naszych umywalek - jak wybrać tą idealną?

Dzisiejsze umywalki przybierają różnorodne kształty, formy oraz materiały z jakich są wykonywane. Bez względu na to czy jesteś na etapie remontu, czy dopiero tworzysz nową przestrzeń - warto jest poznać wszystkie dostępne możliwości, tak by mieć pewność co do właściwego wyboru produktu Twoich marzeń. Dlatego w dzisiejszym wpisie, przedstawimy wszystkie kategorie naszych umywalek.

Cechy idealnej umywalki?

Zanim przejdziemy do konkretów - warto pochylić się określeniem cech idealnej umywalki - która jest elementem wyposażenia łazienkowego, dobieraną na lata, dlatego tak ważne jest aby podjąć właściwy wybór. Na samym początku warto zastanowić się nad cechami wizualnymi jak i praktycznymi. Na oba te aspekty, wpływa materiał, z którego wykonana jest dana misa. Warto również pochylić się nad elementem praktycznym - ogólnej ocenie trwałości, czy odporności na drobne uszkodzenia (zarysowania). Następnie musimy wybrać rodzaj - nablatowy bądź umieszczany w blacie.

Dostępne Materiały

Niewątpliwie najczęściej wykorzystywanym materiałem jest ceramika, natomiast w ofercie naszego sklepu, znajdziecie wiele innych możliwości.  Każdy z oferowanych przez nas modeli jest unikalny i ręcznie wykonany w manufakturach pochodzących z całego świata - zaczynając od Meksyku - kończąc na Maroko czy Polsce. Wszystkie egzemplarze - nablatowe oraz wpuszczane mają standardowy otwór na odpływ - do którego bez problemu dopasujesz odpowiednią armaturę. Manualny proces produkcji sprawia, że ma dwóch identycznych produktów.

Każdy z modeli spokojnie dopasujesz do każdego wnętrza, od orientalnych, przez tradycyjne, rustykalne, aż do nowoczesnych. Szeroka gama kolorów i stylów, pozwala na dobranie umywalki do każdej łazienki.

Przechodząc do meritum. W naszej ofercie, odnajdziecie szeroki wybór umywalek:

Marokańskich - które stanowią rękodzieło lokalnych artystów i wykonane są z ceramiki czy marmuru . Wszystkie malowane zdobienia nawiązują do oryginalnych, etnicznych wzorów orientu. Bogate wzornictwo łączy się ze stonowaną kolorystyką w barwach ziemi.

DESIGNERSKA UMYWALKA Z MAROKA

BINYA - DESIGNERSKA UMYWALKA Z MAROKA

Meksykańskie - bajecznie kolorowe, ręcznie wykonane arcydzieła, wykonane z ceramiki, miedzi czy niklu. Wzornictwo jest fuzją stylów hiszpańskiego, meksykańskiego, orientalnego a nawet chińskiego. Ogniste kolory i fantastyczne wzory, a jednocześnie łatwość utrzymania czystości i wygoda użytkowania stanowią wyznacznik stylu meksykańskich umywalek.

JUANETTA - MEKSYKAŃSKA UMYWALKA

Artystyczne - wykonane przez europejskich artystów, urzekające swoją naturalnością. Każda z mis jest wyjątkowa i wykonana z najróżniejszych surowców - takich jak onyks, ręcznie formowana ceramika, skamieniałe drewno czy kamienie półszlachetne.

MARCELINA - UMYWALKA CERAMICZNA BOLESŁAWIEC

Miedziane - ręcznie kute, wytwarzane w Meksyku, gdzie tradycja ich wyrobu sięga wielu wieków wstecz. Pokryte ochronną warstwą platyny, są niezwykle trwałe i praktyczne. Delikatny wzór drobnej łuski, uzyskuje się poprzez precyzyjne kucie młotkiem. Umywalki ze srebrnym ornamentem są wykończone prawdziwym srebrem.

ERIZO - UMYWALKA MIEDZIANA - ŁÓDKA

Mamy nadzieję, że przedstawione przez Nas informacje, zdecydowanie ułatwią Wam wybór tej właściwej, idealnej umywalki.

Data dodania: 6 kwietnia 2021
Autor wpisu: Konrad
© 2021 CERAMES | ALL RIGHTS RESERVED 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram