Dzisiejsze umywalki przybierają różnorodne kształty, formy oraz materiały z jakich są wykonywane. Bez względu na to czy jesteś na etapie remontu, czy dopiero tworzysz nową przestrzeń – warto jest poznać wszystkie dostępne możliwości, tak by mieć pewność co do właściwego wyboru produktu Twoich marzeń. Dlatego w dzisiejszym wpisie, przedstawimy wszystkie kategorie naszych umywalek.

Cechy idealnej umywalki?

Zanim przejdziemy do konkretów – warto pochylić się określeniem cech idealnej umywalki – która jest elementem wyposażenia łazienkowego, dobieraną na lata, dlatego tak ważne jest aby podjąć właściwy wybór. Na samym początku warto zastanowić się nad cechami wizualnymi jak i praktycznymi. Na oba te aspekty, wpływa materiał, z którego wykonana jest dana misa. Warto również pochylić się nad elementem praktycznym – ogólnej ocenie trwałości, czy odporności na drobne uszkodzenia (zarysowania). Następnie musimy wybrać rodzaj – nablatowy bądź umieszczany w blacie.

Dostępne Materiały

Niewątpliwie najczęściej wykorzystywanym materiałem jest ceramika, natomiast w ofercie naszego sklepu, znajdziecie wiele innych możliwości.  Każdy z oferowanych przez nas modeli jest unikalny i ręcznie wykonany w manufakturach pochodzących z całego świata – zaczynając od Meksyku – kończąc na Maroko czy Polsce. Wszystkie egzemplarze – nablatowe oraz wpuszczane mają standardowy otwór na odpływ – do którego bez problemu dopasujesz odpowiednią armaturę. Manualny proces produkcji sprawia, że ma dwóch identycznych produktów.

Każdy z modeli spokojnie dopasujesz do każdego wnętrza, od orientalnych, przez tradycyjne, rustykalne, aż do nowoczesnych. Szeroka gama kolorów i stylów, pozwala na dobranie umywalki do każdej łazienki.

Przechodząc do meritum. W naszej ofercie, odnajdziecie szeroki wybór umywalek:

Marokańskich – które stanowią rękodzieło lokalnych artystów i wykonane są z ceramiki czy marmuru . Wszystkie malowane zdobienia nawiązują do oryginalnych, etnicznych wzorów orientu. Bogate wzornictwo łączy się ze stonowaną kolorystyką w barwach ziemi.

DESIGNERSKA UMYWALKA Z MAROKA

BINYA – DESIGNERSKA UMYWALKA Z MAROKA

Meksykańskie – bajecznie kolorowe, ręcznie wykonane arcydzieła, wykonane z ceramiki, miedzi czy niklu. Wzornictwo jest fuzją stylów hiszpańskiego, meksykańskiego, orientalnego a nawet chińskiego. Ogniste kolory i fantastyczne wzory, a jednocześnie łatwość utrzymania czystości i wygoda użytkowania stanowią wyznacznik stylu meksykańskich umywalek.

JUANETTA – MEKSYKAŃSKA UMYWALKA

Artystycznewykonane przez europejskich artystów, urzekające swoją naturalnością. Każda z mis jest wyjątkowa i wykonana z najróżniejszych surowców – takich jak onyks, ręcznie formowana ceramika, skamieniałe drewno czy kamienie półszlachetne.

MARCELINA – UMYWALKA CERAMICZNA BOLESŁAWIEC

Miedziane – ręcznie kute, wytwarzane w Meksyku, gdzie tradycja ich wyrobu sięga wielu wieków wstecz. Pokryte ochronną warstwą platyny, są niezwykle trwałe i praktyczne. Delikatny wzór drobnej łuski, uzyskuje się poprzez precyzyjne kucie młotkiem. Umywalki ze srebrnym ornamentem są wykończone prawdziwym srebrem.

ERIZO – UMYWALKA MIEDZIANA – ŁÓDKA

Mamy nadzieję, że przedstawione przez Nas informacje, zdecydowanie ułatwią Wam wybór tej właściwej, idealnej umywalki.

About the author

Avatar

Konrad

Leave a Comment