Płytki nad blatem kuchennym - aranżacje

Płytki meksykańskie nad blatem kuchennym

Przedstawiamy pomysły klientów na Meksykańskie płytki nad blatem kuchennym. Zobacz Płytki Meksykańskie w sklepie Cerames.

Meksykańskie płytki nad blatem kuchennym są rozwiązaniem funkcjonalnym, pięknym i praktycznyma, zapewniajacym powierzchnię, która jest łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu. Możesz zainstalować meksykańskie płytki praktycznie w każdym miejscu, w którym chcesz cieszyć się ich ciepłem i pięknem.

Płytki wykonane są z gliny wykopanej z ziemi i wypalonej do temperatury, w której glina ulega zmianom chemicznym i staje się trwale twarda. Następnie płytka jest szkliwiona i zdobiona ręcznie, a następnie wypalana jeszcze raz, aby nadać jej ostateczne i żywe wykończenie. Cechy fizyczne sprawiają, że płytki meksykańskie są szczególnie atrakcyjne i charakterystyczne. Płytki meksykańskie posiadają delikatnie pofalowaną powierzchnie, nie są idealnie płaskie, dzięki czemu pięknie odbija się w nich światło zamontowane pod szafkami nad blatem kuchennym. Charakteryzują się jako wyjątkowe, nieregularne, funkcjonalne i wyraziste. Zobacz także galerię Płytki do Kuchni na ścianę - aranżacje.

 

Zobacz płytki do kuchni na ścianę
w sklepie Cerames

Płytki meksykańskie do kuchni na ścianę - Płytki nad blatem

 

© 2021 CERAMES | ALL RIGHTS RESERVED 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram