Wiosna to najlepszy czas na rozpoczęcie remontu domu czy mieszkania. Bez względu na to czy planujesz generalny czy mini remont – na naszej stronie znajdziesz wiele produktów, które odmienią Twoją przestrzeń. Wbrew pozorom remont wcale nie musi pochłonąć wszystkich naszych oszczędności – jeśli decydujemy się na wymianę umywalki, czy dodatków.

Wiosenna aura sprzyja zarówno prostym i niewielkim korektom, jeśli chodzi o wystrój wnętrz, jak i przeprowadzeniu kluczowych prac. Od czego zacząć? Na co się zdecydować? Z pomocą przychodzi nasz dzisiejszy poradnik.

Od czego zacząć?

Na samym początku warto zastanowić się nad miejscem, które chcemy odmienić. Od lat dużą popularnością cieszą się programy o tematyce remontów – to pozytywny sygnał, który świadczy o tym, że atrakcyjna aranżacja wnętrz jest dla Polaków bardzo ważna. Marzymy o zmianach i chcemy pięknie mieszkać. Oferta naszego sklepu, jest tworzona po to aby ułatwić ten proces.

Jeśli mamy już wybraną przestrzeń, którą chcemy poddać zmianom, warto zebrać kilka inspiracji a następnie określić budżet. Zmiany nie muszą być aż tak kosztowne – jeśli decydujemy się na zmianę detalu czy dobranie nowych dodatków.

Co wybrać?

Możliwości jest mnóstwo – dlatego polecamy dokładne przejrzenie naszej strony, na której znajdziecie wiele kategorii produktowych:

Płytki zarówno podłogowe jak i ścienne – które idealnie nadają się do zmiany aranżacji w domu jak na zewnątrz – wyjątkowy taras, czy przestrzeń pod schodami, wypełniona kolorowymi akcentami, nada charakteru dla Twojej przestrzeni.

Umywalkiunikalne, ręcznie robione umywalki marokańskie, meksykańskie czy polskie. Wszystkie oferowane umywalki nablatowe i wpuszczane mają wyjątkowy styl – dodatkowo wykonywane są z najróżniejszych materiałów – od klasycznej ceramiki, przez miedź, kończąc na skamieniałym drewnie czy onyksie.

Miedźwszystkie produkty wykonane z miedzi są kute w Meksyku przez prawdziwych rzemieślników-artystów. Każda lampa, wanna czy dodatek stanowią prawdziwe dzieło sztuki.

Dekoracjeprzy produktach z tej kategorii, mamy do wyboru wiele elementów – każdy z nich jest unikalny i odwołuje się do lokalnej kultury miejsca w jakim został wytworzony. Świecznik, magnes, elementy zastawy kuchennej, czy figury La Catrina – możliwości jest na prawdę wiele!

Jeśli remont to dla Ciebie zło konieczne i nie wiesz jak się do niego odpowiednio przygotować, serdecznie zapraszamy do kontaktu, bądź odwiedzenie naszego showroom’u w Warszawie – gdzie nasi eksperci z chęcią podzielą się swoją wiedzą i pomysłami.

About the author

Konrad

Leave a Comment