Nowości z Meksyku kontra jesienny spleen

Listopadowa pogoda jest w tym roku łaskawa, ale jeśli komuś i tak brakuje słońca, to z odsieczą nadchodzi nasza nowa dostawa z Meksyku 🙂 W magazynie Ceramesu już są i tylko czekają na zdjęcia, nowe umywalki z Meksyku, ręcznie robione płytki ścienne, akcesoria kuchenne, dekoracje meksykańskie i inne artykuły, które pomogą Wam rozweselić wnętrza domów.

Herbata z malinami po jesiennym spacerze będzie jeszcze bardziej rozgrzewająca, gdy podacie ją w kolorowym kubku z ceramiki Talavera. A może poranna kawa w filiżance z reliefem, jedynej takiej, niepowtarzalnej?

Ręczne zdobienia, które nie tylko widać, ale też czuć pod palcami, znajdziecie również na innych meksykańskich produktach. Możecie na przykład przegryzać zdrowe (albo niezdrowe, co kto lubi;)) Przekąski z półmiska, w którym każdy smakołyk ma osobną miseczkę.

Czego jeszcze brakuje, aby jesienny wieczór był perfekcyjny? Może nastrojowego światła świec, w oryginalnym meksykańskim świeczniku?

Gdy za oknem coraz mniej zieleni, pozostaje cieszyć się roślinami domowymi. Meksykańscy artyści zrobili i ozdobili dla Was doniczki i wazony, w różnych kształtach i rozmiarach. Donice są nie tylko piękne, ale też praktyczne. Otwór w dnie do odprowadzania nadmiaru wody i ceramiczne podstawki odpowiedniej głębokości, zapewnią Waszym roślinom optymalne warunki. Meksykański wazon i polskie kwiaty, kolorowe liście czy gałązki jarzębiny? Czemu nie! Ciepła tonacja łączy i wywołuje uśmiech, nawet gdy za oknem pada deszcz.

Wypatrujcie nowości w sklepie Cerames albo łapcie kolorowe perełki z poprzedniej dostawy, które są dostępne od ręki już teraz. Ceramika stołowa z Meksyku pasuje do każdego wnętrza i stylu. Niebawem opowiem Wam o kolejnych niespodziankach w asortymencie, co najmniej dwie rzeczy zaskoczą na pewno wszystkich 😉

 

Data dodania: 15 listopada 2022
Autor wpisu: Julietta

One comment on “Nowości z Meksyku kontra jesienny spleen”

  1. Fascynujący wpis, który doskonale uchwycił esencję bogactwa meksykańskiej kultury w kontekście aranżacji wnętrz. Chciałbym podkreślić, jak wieloznaczne mogą być takie przedmioty jak meksykańskie płytki ścienne czy ceramika stołowa. Są nie tylko dekoracyjne, ale też funkcjonalne, a ich ręczne zdobienia dodają wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu. Warto zauważyć, że wprowadzenie takich elementów do wnętrza może być świetnym sposobem na przełamanie monotonii i dodanie koloru, szczególnie w stylach minimalistycznych czy skandynawskich, które często są zdominowane przez stonowaną paletę barw. Można również dodać, że meksykańskie akcesoria nie ograniczają się tylko do kuchni czy salonu. Pięknie zdobione donice mogą odmienić nawet najbardziej surową łazienkę, dodając jej ciepła i egzotyki. Takie dekoracje mogą również ułatwić zastosowanie różnych konceptów w aranżacji wnętrz, jak boho czy industrialny, pozwalając na połączenie różnych kultur i stylów w spójną całość.

© 2021 CERAMES | ALL RIGHTS RESERVED 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram