Wyjątkowe grzejniki łazienkowe

Łazienka pełna ciepła

W naszej ofercie posiadamy grzejniki łazienkowe, które nie tylko ogrzewają wnętrze, ale i zachwycają każdego estetę. Zapraszamy do jesiennego przeglądu sposobów na ocieplenie wnętrz!

Co takiego jest w jesieni, że wywołuje w nas niepohamowaną chęć stworzenia w domu atmosfery wyjątkowej przytulności i zacisznej oazy spokoju? Można przypuszczać, że tajemnica tkwi w instynktownym pragnieniu uchronienia się przed nadchodzącymi coraz większymi krokami mrokiem, słotą i chłodem. Spragnieni ciepła bierzemy długie gorące kąpiele i rozkręcamy grzejniki łazienkowe. Często bronimy się przed nimi, rozstawiając po domu aromatyczne świece, narzucając na sofy mięsiste koce i miękkie poduchy czy też dobierając dodatki w ciepłych kolorach złotej jesieni. Tworzymy przytulny i ciepły azyl na szare dni oraz długie wieczory.

Jesień to wyjątkowy czas dla tych, którzy poddają się magicznej aurze przechodzenia natury w stan uśpienia. I doskonały moment, aby przygotować swój dom na długi okres zimnych i ciemnych dni. W wyczarowaniu takiej ciepłej atmosfery pomogą także wyjątkowe grzejniki łazienkowe.

Wprowadź do domu światło i ciepło

Bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest Twój dom, urokliwy nastrój wykreujesz najłatwiej, rozstawiając we wnętrzach świece aromatyczne i ozdobne lampiony. Możesz też pokusić się o wymianę lamp na lampy miedziane, których niezwykła barwa podkreśli ciepło światła i stworzy w pomieszczeniu wyjątkową atmosferę. 

Można też zdecydować się na ceramiczne dekoracje, przywołujące na myśl ciepłe kraje i egzotyczne podróże. Ich bogactwo kolorów rozjaśni z łatwością mrok każdego listopadowego szaroburego dnia! 

Naturalnie żaden zabieg dekoratorski i nawet najbardziej finezyjne dodatki nie ocieplą Twojego domu, jeśli nie zadbasz o odpowiednie ogrzewanie. Dzisiejsze możliwości w tym zakresie i bogactwo form grzejników, w tym grzejników łazienkowych daje na szczęście duże pole do popisu wszystkim tym, którzy kochają piękne i nietuzinkowe przedmioty we wnętrzach i nie lubią estetycznych kompromisów. 

Podgrzej atmosferę w łazience

Myśląc o kaloryferach, najczęściej skupiamy się na salonie i pokojach, w których dużo przebywamy. Tymczasem sporą sztuką jest dobór grzejnika łazienkowego. Dziś już rzadko kiedy podchodzi się do tematu urządzania tego miejsca czysto użytkowo. Łazienki coraz częściej konkurują urodą z pozostałymi częściami domu, stając się eleganckimi i nastrojowymi salonami kąpielowymi. Modny trend domowego spa skłania do przebywania w nich coraz dłużej.

Dlatego istotne stało się dopracowanie dodatków tak, by idealnie ze sobą współgrały i spełniały nie tylko funkcje praktyczne, ale i ozdabiały przestrzeń. Po chłodnym, wietrznym i deszczowym jesiennym dniu nic tak nie kusi, jak wieczorna kąpiel w oświetlonej blaskiem świec pięknej łazience pełnej przytulnego ciepła. Jeśli dodać do tego kojącą muzykę i kieliszek ulubionego wina, mamy przepis na idealny jesienny wieczór. 

W idealnie skomponowanej łazience każdy jej detal powinien współgrać z całością i podkreślać jej charakter. Łazienkowy design to nie tylko płytki ścienne, umywalki czy armatura. Najczęściej trudno jest do całości dobrać grzejnik łazienkowy, by spełniając swą podstawową funkcję, nie kłócił się z wyglądem tego pomieszczenia. Jeśli natomiast będzie w stanie go odpowiednio dopełnić, to można mówić o dekoratorskim sukcesie!

Grzejniki łazienkowe Cerames 

Jeżeli z niecierpliwością odliczasz już czas do wieczornej kąpieli wśród świec, pamiętaj włączyć najpierw grzejnik łazienkowy! Na szczęście żaden z grzejników dostępnych w ofercie Ceramesu z racji na swój niebagatelny wygląd nie da o sobie zapomnieć. Na asortyment sklepu składają się grzejniki łazienkowe w stylu retro oraz nowoczesnym. Są one oferowane w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych.

Co więcej, istnieje możliwość dowolnej modyfikacji grzejnika, na przykład zmiana na system elektryczny poprzez dodanie grzałki lub wymiana elementów dekoracyjnych. Dzieje się tak, dlatego że grzejniki z firmy Cerames są produktami wykonywanymi na zlecenie, wedle gustu i upodobań klienta. Wszystko po to, by grzejnik łazienkowy był nie tylko czysto użytkowym urządzeniem, lecz także stał się prawdziwą i pełnoprawną ozdobą łazienki!  

 grzejnikgrzejnik łazienkowygrzejniki łazienkowe

Gdy już posiadasz nastrojowe świece aromatyczne, ocieplające wnętrze dodatki oraz rozgrzewające olejki do kąpieli i wydaje Ci się, że jesteś w pełnej gotowości na jesienną słotę, zastanów się jeszcze przez chwilę czy grzejniki w Twoich wnętrzach poza podgrzewaniem temperatury cieszą też oczy i pasują stylistycznie do Twojej dekoratorskiej koncepcji? Jeśli nie, koniecznie sprawdź wyjątkową kolekcję grzejników łazienkowych dostępną w sklepie Cerames!

Grzejniki łazienkowe Cerames - najczęściej zadawane pytania

  1. Czy zawory są w zestawie? 

Zawory należy dokupić oddzielnie. Zawory będą dostarczone w tym samym kolorze, co grzejnik.

  1. Czy mogę określić własne wymiary i kształt grzejnika? 

Tak, jest możliwość modyfikacji rozmiarów pod indywidualne zamówienie klienta. W tym celu należy wysłać zapytanie mailem.

  1. Czy grzejnik jest na wodę? 

Grzejnik nadaje się do podłączenia do centralnego ogrzewania, ale na prośbę klienta można przerobić go na elektryczny.

  1. Czy można przerobić grzejnik na elektryczny? 

Tak, na indywidualne zamówienie grzejnik można przerobić na elektryczny. Zamontowana jest wówczas grzałka elektryczna i grzejnik wypełniany jest specjalnym roztworem. Jest to opcja dodatkowo płatna.

  1. Czy zawory i grzejnik będą w tym samym kolorze?

Tak, ponieważ nasze grzejniki są oferowane na zamówienie, nie jest żadnym problemem kupno zaworów w takim samym kolorze, co grzejnik.

  1. Jaki jest termin produkcji? 

Czas oczekiwania na grzejnik łazienkowy waha się od 3 do 5 tygodni.

  1. Jak daleko od ściany jest przymocowany grzejnik? 

Znajduje się on w odległości 3-5 cm od ściany. Istnieje możliwość regulacji tej odległości.

  1. Jaki jest rozstaw zaworów? 

Jest to uzależnione od modelu grzejnika. Można to sprawdzić na rysunku technicznym lub kontaktując się z obsługą klienta sklepu Cerames.  

  1. Czy zawory można odpowietrzać? 

Tak, są one do tego przystosowane.

 

Data dodania: 29 października 2021
Autor wpisu: Marta Pogorzelska
© 2021 CERAMES | ALL RIGHTS RESERVED 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram